15 Şubat 2012

Aşk Heryerde


Sabah uyandığımda tıkırtılar duydum, benim miniğim uyanıp kalkmış bile odaya girme gelme sakın diye beni uyarıyor. Sonra gözlerimi kapattırıp koltuğa oturttu sonra bu kartı tutuşturdu elime
- sevgililer günün kutlu olsun sevgilim
sarıldık, öpüştük birde I love Milka attık ağzımıza konsept tam olsun dimi


Aslında bu sevgililer günü pek bir manasız benim gözümde ama defyle manası değişti tabi onun minicik yüreğindeki sevgili olabilmek paha biçilemez elbette...

Okulun kapısından girerken, kapının hemen yanındaki sarmaşık gözkırptı bana hemen küçücük yaprağını feda ettim aşkım için, defy'e çaktırmadan konu uzamasın diye (yoksa çiçeğe neden zarar verdin anne diye devam eder bu konu)
Hemen ona uzatıp bende kutladım küçük aşkımı, tabi kalp şeklinde oluşu şaşırttı onu yine ama sevgiyle bakmayı bildiği sürece etrafında kalp şeklini almış bir sürü şey görebilecek ömrü boyunca.

İşte bahsettiğim günün manasızlığı bu, tek bir gün yeter mi sevgi için aşk için, sevgiyle bakabildikçe, sevdiğini söyleyebildiği sürece, sevgisi için fedakarlık yapabildiği ölçüde hayat hep sevgiyle sunacaktır mükafatını. Aşkı istiyorsan, aşkla bakmalısın yaşama! o sana hakettiğini bir gün mutlaka verecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...