24 Ocak 2012

Dilekler ve hayal gücü


Ben buralara uğramaz olmuşum, ne çok şey yaşadık yine ama ben tembellikten akşama yazarım sabaha yazarım derken yeni yılın ilk ayını bile devirir olmuşuz. Efendim aralık ayı çok yoğundu tamam bahane yok ama gerçekten yoğundu gelen giden misafir trafiği, haftasonları hep doluydu. Yeni yıl heyecanı bir taraftan ağacımızı bile ayın ortalarına doğru ancak kurup süsleyebildik, Defynin heyecanı ise görülmeye değer her astığı süse dilekler diledi, tabi bende.Bakalım hangileri bize geri dönecek, her zaman ilk istediğimiz sağlık ardından diğer isteklerimiz :) Aileyle yenen yılbaşı yemeği ile yeniyılın ilk dakikalarını da sevdiklerimizle geçirdik,hep birarada olmak dileğiyle...

Hayal gücü acaaayip bişey ve Defy bu aralar acayip şekilde bunu kullanıyor. Anlattığı hikayeler,konuştuğumuz birşeyi farklı yerlere taşıyor,uyduruk hikayeler anlatıyoruz birbirimize çok eğlenceli oluyor. Kimi zaman denizde yaşıyoruz, kimi zaman uzayda,kimi zaman bir kuyruklu yıldızın kuyruğunda,kimi zamanda nevresimin deseninde :) varın hikayelerin nerelere varabileceğini birazda siz düşünün.

Ve zaman zaman büyümek istemiyorum krizleri, tabi büyümeden hep aynı kalmak mümkün değil ama istiyor (keşke hep minik kalsan bebeğim ama büyümeni izlemekte inan çok keyifli)

İşte böyle efendim,bizdeki durumlar böyle, yeni maceralarla burada olacağız inşallah

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...