05 Nisan 2011

Cindirella Aşkına...

Tüm kutlamalar sona erdi nihayet, efendim bu kadar kutlama azmış her yerde olmalıymış böyle buyurdu Defne Sultan :)
Gel bir de bana sor yeter mi yetmez mi diye? Bu sene için yeterli bence hem sadece 5.yaş günü allah izin verirse daha nicelerini kutlayacağız. Ama prensesi mutlu etmek ne mümkün yine astı suratını sebep bilinmiyor, her türlü naz, kapris, huysuzluk hepsi titizlikle yerine getirildi anne onu mutlu etmek için uğraşıyor nasılsa...

Okulda bir kutlama yaptık neyseki okulda olmanın verdiği ağırlıktan dolayı biraz ağır, asil davrandı fazla huysuzluk etmeden, İspanyol kostümünü giymek istedi okuldaki partide çünkü nedeennn topuklu ayakkabıları olduğu için elbette. Hazırladığım pastalarla okuldaydım nihayet pasta süslemelerini görmediği için meraktaydı nasıl oldu diye, neyse ki pastalarıda beğendi ve parti faslı oynanan oyunlarla ve açılan hediyelerle sona erdi.

Sıra ertesi gün yapacağımız kutlamadaydı neyse ki o dışarıda olduğundan daha az yorucuydu, teyzemizinde daha önce bir yerde görüp fikir verdiği lolipopları hazırladık benim fikrimde başka bir partiye kaldı artık :) Giyindik, bu sefer prenses kostümlerinden birini giymek istedi, pasta keserken de Cindirella kostümünü giyecekmiş planlar yapılmıştı hazırlandık çıktık, geldik parti mekanımıza istediğimiz düzeni hazırladık, konsept Defnemisin isteğiyle Disney Prensesleriydi tabiki... Pastamızda Cindirella, Bal kabağından arabası vs. öyle istemişti, aslında pasta seçerken o gösterişli düğün pastalarını beğenmişti de, ehh biz zor zahmet bunda karar kılmıştık neyse ki...

Yine o alt dudak aşağıya sarkmışken, arkadaşlarının gelmesiyle biraz olsun yüzünde güller açtı çok şükür. Bol kalabalık ve çocuk sesi derken kostüm teyzesi nezaretinde değişti Cindirella olarak geldi mumları üfledi, dilek diledi, pasta kesildi, birkaç hediyeyi açtıktan sonra diğerleri evde açılmak üzere öylece kenara itildi ama onu en çok mutlu eden teyzesinin aldığı Cindrellanın bal kabağı arabalı kolyesi oldu :))

Pasta çok lezzetliydiiiii, gülüşmeler, öpüşmeler derken parti sona erdi, gece geç yatıp sabah erken kalkınca yorgun düşen ben eve gelince kahvemi içtim, sonunda mutlu olan prensesimle kaçamak bir uyku şöleni yaptık.
Yazarken bile yoruldum yahu, sonuç gülen yüzlü bir kız çocuğu :D ve o yüzü gülerken görmekten mutlu olan anne :D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...